Hlídání dětí

Někdy naše skřítky prostě potřebujeme nechat pohlídat. Ať už jdeme něco nakoupit nebo chceme něco zařídit, doma něco udělat a tak dále....  Hlídání dětí zajišťujeme pouze zkušenými a proškolenými tetami. Všechny absolvovaly školení "Profesionální chůva" a prošly kurzem "První pomoci" viz hlidacky-prvni-pomoc-manual.pdf (6823800)

Nebojte se svěřit nám Vaše skřítky, bude o ně dobře postaráno a ještě si užijou spoustu zábavy!

PROVOZNÍ ŘÁD HLÍDÁNÍ DĚTÍ

 • Do Skřítkova se přijímají děti na hlídání od 3 do 12 let věku.
 • Provozní doba je PO - PÁ 9-18hod, SO - NE 10-18hod či dle aktuální upravené doby např.o letních prázdninách. Další hodiny dle dohody.
 • Při předávání dítěte do herny je možné objednat jídlo z nabídky Fresh baru.
 • Obsluha Skřítkova je oprávněna, vzhledem ke kapacitě herny, obsluhy a věku již přijatých dětí, další dítě nepřijmout.
 • Hlídání dětí zajišťujeme maxinálně v počtu 5 dětí na 1 hlídací tetu.
 • Při návštěvě doprovod nahlásí potřebné údaje o dítěti - jméno (i oslovení), datum narození, bydliště, jméno doprovodu, adresa doprovodu (pokud není stejná) a telefonní číslo, na které je po dobu pobytu dítěte dozor k zastižení, případně náhradní kontakt. 
 • Uživatelé služby „hlídání dětí“ potvrdí svým podpisem souhlas se zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pro potřeby související s fungováním služby (budou využívány dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Údaje dítěte nebudou poskytnuty třetím osobám a slouží pouze pro potřeby Skřítkova. Informace o dítěti nám pomáhají v individuálním přístupu ke každému z nich.

PRAVIDLA

 • Dítě si zuje boty, případně svlékne svrchní část oděvu a uloží vše do skříňky. Tu doprovod uzamkne a klíče si ponechá u sebe po celou dobu pobytu dítěte ve Skřítkově.
 • Při vyzvednutí dítěte se doprovod prokáže klíčem od skříňky. Dítě bude předáno doprovodu proti podpisu. V případě, že dítě bude vyzvedávat jiná osoba, než která dítě přivedla, je nutné ji nahlásit již při příjmu dítěte a případně uvést její vztah k němu.
 • Doprovod dítěte musí být starší 18 let.
 • Do Skřítkova nebudou přijaty nemocné děti. Doprovod odpovídá za to, že dítě se zdravotními potížemi nepředá. Alergie a zdravotní problémy hlaste při předání dítěte. Při nenadálých zdravotních komplikacích zavolá obsluha doprovod dítěte a ten je povinen se do Skřítkova v co nejkratší době dostavit a dítě si převzít. Příslušný personál Skřítkova je proškolen a umí podat první pomoc. 
  V nutném případě obsluha automaticky volá odbornou lékařskou pomoc.
 • Při nevyzvednutí dítěte do 15min od dohodnutého času bude účtováno za každou započatou hodinu 120 Kč. V případě nevyzvednutí dítěte do ukončení provozu dětského centra bude účtováno 200 Kč a dítě převzato do domácí péče. Rodiče, případně jiný doprovod, budou vyrozuměni všemi dostupnými způsoby. V nejzazším případě bude kontaktována Policie ČR.
 • Uživatelé služby „hlídání dětí“ potvrdí svým podpisem přihlášky, že se seznámili s pravidly Provozního řádu

 Objednávku hlídání zadejte do rezervačního kalendáře kliknutím na   nebo zasláním objednávky přes formulář níže.

Chci pohlídat děti

Zde objednávejte hlídání dětí nebo volejte +420 703 338 522

Kontakt

Kde nás najdete Na Zlaté stezce 1056
263 01 Dobříš
/areál bývalých Rukavičkářských závodů/
+420 703 338 522
+420 737 222 631
info@skritkov.com